Бранка Радичевића 10
  
  
Одабир писма

Извештај о раду Народне библиотеке Пирот

Извештај о раду Народне библиотеке Пирот

Анкета:

Да ли посећујете књижевне вечери у организацији Библиотеке?

Loading ... Loading ...
Архива:
Препорука за читање:

Понедељак, 20.05.2019.

09:00 ОШ „Душан Радовић“ III-1

10:00 ОШ „Душан Радовић“ III-2 и Црноклиште

11:00 ОШ „Вук Караџић“ III-1 и III-4

12:00 ОШ „Вук Караџић“  III-2

14:00 ОШ „Душан Радовић“ II-2

15:00 ОШ „Душан Радовић“ II-1 и II-3

16:00 ОШ „Вук Караџић“ II-1

 

Уторак, 21.05.2019.

09:00 ОШ „Вук Караџић“  III-3

10:00 ОШ „Вук Караџић“  III-5

14:00 ОШ „8. септембар”  I-4

15:00 ОШ „8. септембар“ I-5

 

Среда, 22.05.2019.

09:00 ОШ „Свети Сава“ IV-2 и IV-3

13:00  ОШ „8. септембар” I-3 и Пољска Ржана

14:00 ОШ „8. септембар” I-1

15:00 ОШ „8. септембар” I-2

 

Четвртак, 23.05.2019.

09:00 ОШ „8. септембар“  II-1

10:00 ОШ „8. септембар“  II-2 и II-4

11:00 ОШ „8. септембар“  II-3 и Пољска Ржана

14:00 ОШ „Душан Радовић“ IV разред

 

Петак, 24.05.2019.

09:00 ОШ „Свети Сава“ II-1

10:00 ОШ „Свети Сава“ II-3

11:00 ОШ „Свети Сава“ II-2, II-4, Крупац, Извор

14:00 ОШ „Вук Караџић“ IV-1 и IV-2

15:00 ОШ „Вук Караџић“ IV-3 и IV-5

16:00 ОШ „Вук Караџић“ IV-4

 

Понедељак, 27.05.2019.

09:00 ОШ „Свети Сава“ I-1 и I-3

10:00 ОШ „Свети Сава“ I-2 и I разред Извор

14:00 ОШ „Свети Сава“ III-1 и III-4

15:00 ОШ „Свети Сава“ III-2, III разред Извор

16:00 ОШ „Свети Сава“ III-3

 

Уторак, 28.05.2019.

09:00  ОШ  „Вук Караџић“ II-3

10:00  ОШ  „Вук Караџић“ II-4

11:00 ОШ  „Вук Караџић“ II-5

12:00 ОШ „Вук Караџић“ II-2

14:00 ОШ „8. септембар“ IV-1

15:00 ОШ „8. септембар“ IV-2 и IV-4

16:00 ОШ „8. септембар“  IV-3

17:00 ОШ „8. септембар“  IV-5 и IV разред Пољска Ржана

 

Среда, 29.05.2019.

09:00 ОШ „8. септембар“ III-1

10:00 ОШ „8. септембар“ III-2 и III-3

11:00 ОШ „8. септембар“  III-4 и III разред Пољска Ржана

13:00 VI разред

13:30 VII разред

 

Четвртак, 30.05.2019.

12:00 V разред

13:00 V разред

14:00 V разред

 16:00  ОШ „Свети Сава“ IV-1

 

Петак, 31.05.2019.

14:00 ОШ „Вук Караџић“ I-3

15:00 ОШ „Вук Караџић“ I-2и Гњилан

16:00 ОШ „Вук Караџић“ I-1 и I-4

17:00 ОШ „Душан Радовић“ I-1

18:00 ОШ „Душан Радовић“ I-2 и Темска

Print Friendly, PDF & Email
Share