Branka Radičevića 10
  
  
Odabir pisma

Izveštaj o radu Narodne biblioteke Pirot

Izveštaj o radu Narodne biblioteke Pirot

Anketa:

Da li posećujete književne večeri u organizaciji Biblioteke?

Pregledajte rezultate

Loading ... Loading ...
Arhiva:
Preporuka za čitanje:

Ponedeljak, 20.05.2019.

09:00 OŠ „Dušan Radović“ III-1

10:00 OŠ „Dušan Radović“ III-2 i Crnoklište

11:00 OŠ „Vuk Karadžić“ III-1 i III-4

12:00 OŠ „Vuk Karadžić“  III-2

14:00 OŠ „Dušan Radović“ II-2

15:00 OŠ „Dušan Radović“ II-1 i II-3

16:00 OŠ „Vuk Karadžić“ II-1

 

Utorak, 21.05.2019.

09:00 OŠ „Vuk Karadžić“  III-3

10:00 OŠ „Vuk Karadžić“  III-5

14:00 OŠ „8. septembar”  I-4

15:00 OŠ „8. septembar“ I-5

 

Sreda, 22.05.2019.

09:00 OŠ „Sveti Sava“ IV-2 i IV-3

13:00  OŠ „8. septembar” I-3 i Poljska Ržana

14:00 OŠ „8. septembar” I-1

15:00 OŠ „8. septembar” I-2

 

Četvrtak, 23.05.2019.

09:00 OŠ „8. septembar“  II-1

10:00 OŠ „8. septembar“  II-2 i II-4

11:00 OŠ „8. septembar“  II-3 i Poljska Ržana

14:00 OŠ „Dušan Radović“ IV razred

 

Petak, 24.05.2019.

09:00 OŠ „Sveti Sava“ II-1

10:00 OŠ „Sveti Sava“ II-3

11:00 OŠ „Sveti Sava“ II-2, II-4, Krupac, Izvor

14:00 OŠ „Vuk Karadžić“ IV-1 i IV-2

15:00 OŠ „Vuk Karadžić“ IV-3 i IV-5

16:00 OŠ „Vuk Karadžić“ IV-4

 

Ponedeljak, 27.05.2019.

09:00 OŠ „Sveti Sava“ I-1 i I-3

10:00 OŠ „Sveti Sava“ I-2 i I razred Izvor

14:00 OŠ „Sveti Sava“ III-1 i III-4

15:00 OŠ „Sveti Sava“ III-2, III razred Izvor

16:00 OŠ „Sveti Sava“ III-3

 

Utorak, 28.05.2019.

09:00  OŠ  „Vuk Karadžić“ II-3

10:00  OŠ  „Vuk Karadžić“ II-4

11:00 OŠ  „Vuk Karadžić“ II-5

12:00 OŠ „Vuk Karadžić“ II-2

14:00 OŠ „8. septembar“ IV-1

15:00 OŠ „8. septembar“ IV-2 i IV-4

16:00 OŠ „8. septembar“  IV-3

17:00 OŠ „8. septembar“  IV-5 i IV razred Poljska Ržana

 

Sreda, 29.05.2019.

09:00 OŠ „8. septembar“ III-1

10:00 OŠ „8. septembar“ III-2 i III-3

11:00 OŠ „8. septembar“  III-4 i III razred Poljska Ržana

13:00 VI razred

13:30 VII razred

 

Četvrtak, 30.05.2019.

12:00 V razred

13:00 V razred

14:00 V razred

 16:00  OŠ „Sveti Sava“ IV-1

 

Petak, 31.05.2019.

14:00 OŠ „Vuk Karadžić“ I-3

15:00 OŠ „Vuk Karadžić“ I-2i Gnjilan

16:00 OŠ „Vuk Karadžić“ I-1 i I-4

17:00 OŠ „Dušan Radović“ I-1

18:00 OŠ „Dušan Radović“ I-2 i Temska

Print Friendly, PDF & Email
Share