Бранка Радичевића 10
  
  
Извештај о раду Народне библиотеке Пирот
Програм рада Народне библиотеке Пирот



Анкета:

Да ли посећујете књижевне вечери у организацији Библиотеке?

Loading ... Loading ...
Архива:
Препорука за читање:

Администратор

ВАЖНО: Овогодишња манифестација “Читалачка значка” биће одржана у пробној сали Народног позоришта Пирот (први спрат Дома културе) осим ако у распореду није другачије наведено!

Понедељак, 22. мај 2023.

14:00 ОШ „8. септембар“ I-1

15:00 ОШ „8. септембар“ I-2

16:00 ОШ „8. септембар“ I-3 и I-4

17:00 ОШ „8. септембар“ I-5

Уторак, 23. мај 2023.

9:00  ОШ „8. септембар“ III-2

10:00 ОШ „8. септембар“ III-3, III-4 и III разред Пољска Ржана

11:00 ОШ „8. септембар“ III-1 (група А)

12:00 ОШ „8. септембар“III-1 (група Б)

14:00 ОШ „Свети Сава“ I-1

15:00 ОШ „Свети Сава“ I-2

16:00 ОШ „Свети Сава“ I-3

17:00 ОШ „Свети Сава“ I-4

Среда, 24. мај 2023.

14:00 ОШ „Душан Радовић“ III-1

15:00 ОШ „Душан Радовић“ III-2

16:00 ОШ „Вук Караџић“ III-1 и III-3 

17:00 ОШ „Вук Караџић“ III-2, III-4 и III-5

Четвртак, 25. мај 2023.

13:00 ОШ „Вук Караџић“ I-1 и  I-2

15:00 ОШ „Свети Сава“ IV-2 и  IV -3

16:00 ОШ „Свети Сава“ IV-1  (група А)

17:00 ОШ „Свети Сава“ IV-1  (група Б)

Петак, 26. мај 2023

14:00 ОШ „8. септембар“ IV-1

15:00 ОШ „8. септембар“ IV-2 и  IV-3

16:00 ОШ „8. септембар“ IV-4

17:00 ОШ „8. септембар“ IV-5

Понедељак, 29. мај  2023.

9:ОШ „Свети Сава“ II-1

10:00  ОШ „Свети Сава“ II-2

11:00  ОШ „Свети Сава“ II-3

12:00 ОШ „Вук Караџић“ I-3

14:00 ОШ „Вук Караџић“ IV-1 

15:00 ОШ „Вук Караџић“ IV-2 и IV-3

16:00  ОШ „Вук Караџић“ IV-4

17:00  ОШ „Вук Караџић“ IV-5

18:00 ОШ „Душан Радовић“ IV разред

Уторак, 30. мај 2023.

11:00 ОШ „Вук Караџић“  и  ОШ „Душан Радовић“ VII  разред 

14:00 ОШ „Душан Радовић“ II-2

15:00  ОШ „Душан Радовић“ II-1 и  II-3

14:00  ОШ „Свети Сава“ и ОШ „8. септембар“  VII  разред (читаоница Библиотеке на Позајмном одељењу за одрасле)

Среда, 31. мај 2023

14:00 ОШ „Вук Караџић“ II-1 

15:00 ОШ „Вук Караџић“ II-2 и II-5

16:00 ОШ „Вук Караџић“ II-3

17:00 ОШ „Вук Караџић“ II-4

Четвртак, 1. јун  2023.

10:00 ОШ „Вук Караџић“ V-2

11:00 ОШ „Вук Караџић“ V-1, V-3 и ОШ „Душан Радовић“ V разред

13:00 ОШ „8. септембар“ V-1, V-4  и V-5

14:00 ОШ „8. септембар“ V-2

15:00 ОШ „Свети Сава“ V разред

Петак, 2. јун 2023.

8:00 ОШ „ 8. септембар“  II-2 и  II-4

9:00 ОШ „ 8. септембар“  II-3 и Пољска Ржана

10:00 ОШ „ 8. септембар“  II-1

11:00  ОШ ,,Душан Радовић”  I разред и Црноклиште

12:00 VI  разред

14:00 ОШ „Свети Сава“ III-2 и III-3

15:00 ОШ „Свети Сава“ III-4

16:00 ОШ „Свети Сава“ III-1 (група А)

17:00 ОШ „Свети Сава“  III-1 (група Б)

Share