Бранка Радичевића 10
  
  
Одабир писма

Извештај о раду Народне библиотеке Пирот

Анкета:

Да ли посећујете књижевне вечери у организацији Библиотеке?

Loading ... Loading ...
Статистика:

Тренутно на мрежи: 3
Укупно посетилаца: 218185

Архива:
Препорука за читање:

Понедељак, 26.05.2014.

 

10:00 ОШ „Душан Радовић“II разред (II1и II2)

11:00 ОШ „Душан Радовић“ II3

13:00 ОШ „Душан Радовић“ III разред

 

 

Уторак, 27.05.2014.

 

10:00 ОШ „8. септембар“III разред (III1 и III4)

11:00 ОШ „8. септембар“III2, III3 и III5

15:00 ОШ „Свети Сава“ II разред

16:00 ОШ „Свети Сава“ II разред

17:00 ОШ „Свети Сава“ IIразред

 

 

Среда, 28.05.2014.

 

10:00 ОШ „Свети Сава“ IIIразред

11:00 ОШ „Свети Сава“ III разред

12:00 ОШ „Свети Сава“ IIIразред

15:00 ОШ „8. септембар“ II разред (II1)

16:00 ОШ „8. септембар“ II2 и II3

17:00 ОШ „8. септембар“ II4 и Пољска Ржана

 

 

Четвртак, 29.05.2014.

 

10:00 ОШ „Душан Радовић“ IV разред (IV1)

11:30 ОШ „Душан Радовић“ IV2 и IV3

 

Петак, 30.05.2014.

 

10:00 ОШ „Вук Караџић“ IV разред(IV1 и IV2)

11:00 ОШ „Вук Караџић“ IV3, IV4 и IV5

12:00 ОШ „Вук Караџић“ I разред (I1 и I3)

13:00 ОШ „Вук Караџић“I2

15:00 ОШ „Душан Радовић“ I разред (I2)

16:00 ОШ „Душан Радовић“ I1 и I3

17:00 ОШ „Вук Караџић“I5 и Гњилан

 

 

 

Понедељак, 02.06.2014.

 

10:00 ОШ „8. септембар“ I разред (I1 и Пољска Ржана)

11:00 ОШ „8. септембар“ I2 и I4

15:00 ОШ „Вук Караџић“ II разред (II1, II2 и II4)

16:00 ОШ „Вук Караџић“ II3

 

 

Уторак, 03.06.2014.

 

12:00 V разред

 

 

Среда, 04.06.2014.

 

10:00 ОШ „Вук Караџић“ IIIразред (III1, III3 и III4)

11:30 ОШ „Вук Караџић“ III2, III5 и Гњилан

12:30 VII разред

 

 

Четвртак, 05.06.2014.

 

10:00 ОШ „Свети Сава“ IV2

11:00 ОШ „Свети Сава“ IV3 и IV4

12:00 VI разред

 

Петак, 06.06.2014.

 

10:00 ОШ „8. септембар“ IV2 и IV3

 

 

Понедељак, 09.06.2014.

 

15:00 „8. септембар“ IV разред

15:30 „8. септембар“ IV разред

 

Распоред можете преузети овде.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Једно реаговање на Читалачка значка 2014. – распоред