Branka Radičevića 10
  
  
Izveštaj o radu Narodne biblioteke Pirot
Program rada Narodne biblioteke Pirot



Anketa:

Da li posećujete književne večeri u organizaciji Biblioteke?

Pregledajte rezultate

Loading ... Loading ...
Arhiva:
Preporuka za čitanje:

Čitalačka značka

Ponedeljak, 13. maj 2024.

Čitaonica Biblioteke na Pozajmnom odeljenju za odrasle

14.00 OŠ “Vuk Karadžić” I-1 i  I-2

15:00 OŠ “Vuk Karadžić” I-4

16:00 OŠ “Vuk Karadžić” I-3

Probna sala Narodnog pozorišta Pirot

14:00 OŠ “Vuk Karadžić” III-1

15:00 OŠ “Vuk Karadžić” III-2, III-5 i III razred Gnjilan

16:00 OŠ “Vuk Karadžić” III-3

17:00 OŠ “Vuk Karadžić” III-4

Utorak, 14. maj 2024.

Probna sala Narodnog pozorišta Pirot

08:00 OŠ „Sveti Sava“ I-1

09:00 OŠ „Sveti Sava“ I-2

10:00 OŠ „Sveti Sava“ III-2

11:00 OŠ „Sveti Sava“ III-3 i III razred Izvor

12:00 OŠ „Sveti Sava“ III-1

Sreda, 15. maj 2024.

Probna sala Narodnog pozorišta Pirot

09:00 OŠ „Sveti Sava“ I-3

10:00 OŠ „Sveti Sava“ I-4

11:00 OŠ „Dušan Radović“ IV-1 i IV razred Crnoklište

12:00 OŠ „Dušan Radović“ IV-2

13:00 OŠ „Dušan Radović“ III-1 i III-3

13:30 OŠ „Dušan Radović“ III-2

Četvrtak, 16. maj 2024.

Probna sala Narodnog pozorišta Pirot

10:00 OŠ „Dušan Radović“ II-1

11:00 OŠ „Dušan Radović“ II-2

14:00 OŠ „8. septembar“ IV-3, VI-4 i IV razred Poljska Ržana

15:00 OŠ „8. septembar“ IV-2

16:00 OŠ „8. septembar“ IV-1 grupa A

16:30 OŠ „8. septembar“ IV-1 grupa B

Petak, 17. maj 2024.

Probna sala Narodnog pozorišta Pirot

10:00  OŠ „8. septembar“ III-2, III-4 i III Poljska Ržana

11:00 OŠ „8. septembar“ III-3

12:00 OŠ „8. septembar“ III-1 (grupa A)

13:00 OŠ „8. septembar“III-1 (grupa B)

14:00  OŠ „8. septembar“ II-1

15:00 OŠ „8. septembar“ II-2

16:00 OŠ „8. septembar“ II-3

17:00 OŠ „8. septembar“II-4

18:00  OŠ „8. septembar“ II-5

Ponedeljak, 20. maj  2023.

Čitaonica Biblioteke na Pozajmnom odeljenju za odrasle

14:00  OŠ „8. septembar“ I-1

15:00 OŠ „8. septembar“ I-2 i I razred Poljska Ržana

16:00 OŠ „8. septembar“ I-3

17:00 OŠ „8. septembar“I-4

18:00 OŠ „8. septembar“I-5

Probna sala Narodnog pozorišta Pirot

14:00 OŠ „Vuk Karadžić“ IV-1, IV -4 i IV-5

15:00 OŠ „Vuk Karadžić“  IV-3

16:00  OŠ „Vuk Karadžić“ IV-2

Utorak, 21. maj 2024.

Probna sala Narodnog pozorišta Pirot

09:00 OŠ „Sveti Sava“ IV-1

10:00 OŠ „Sveti Sava“ IV-2 i  IV-4

11:00 OŠ „Sveti Sava“ IV-3

12:00 OŠ „Dušan Radović“ I razred

14:00 OŠ „Vuk Karadžić“ II-1 i  II-4

15:00 OŠ „Vuk Karadžić“ II-2

16:00 OŠ „Vuk Karadžić“ II-3

Sreda, 22. maj 2024.

Probna sala Narodnog pozorišta Pirot

09:00 OŠ „Sveti Sava“ II-2

10:00 OŠ „Sveti Sava“ II-3

11:00 OŠ „Sveti Sava“ II-1 i II-4

12:00 OŠ „Vuk Karadžić“ V razred

14:00„Sveti Sava“ V-1 i V-2

15:00„Sveti Sava“ V-4

16:00 OŠ „8. septembar“ V-1, V-2  i  V-4

17:00 OŠ „8. septembar“ V-3 i V-5

Četvrtak, 23. maj 2024.

Probna sala Narodnog pozorišta Pirot

09:00 OŠ „Sveti Sava“ VI-1 i VI-3

10:00 OŠ „Sveti Sava“ VI-4

11:00 OŠ „8. septembar“ VI-1 i  VI-5

12:00 OŠ „8. septembar“ VI-2 i  VI-4

16:00  OŠ „Vuk Karadžić“ VI-1 i VI-3

17::00 OŠ „Vuk Karadžić“ VI-5

18:00 OŠ „Vuk Karadžić“ VI-2

Petak, 24. maj 2024.

Probna sala Narodnog pozorišta Pirot

13:00 VII razred

Share

VAŽNO: Ovogodišnja manifestacija “Čitalačka značka” biće održana u probnoj sali Narodnog pozorišta Pirot (prvi sprat Doma kulture) osim ako u rasporedu nije drugačije navedeno!

Ponedeljak, 22. maj 2023.

14:00 OŠ „8. septembar“ I-1

15:00 OŠ „8. septembar“ I-2

16:00 OŠ „8. septembar“ I-3 i I-4

17:00 OŠ „8. septembar“ I-5

Utorak, 23. maj 2023.

9:00  OŠ „8. septembar“ III-2

10:00 OŠ „8. septembar“ III-3, III-4 i III razred Poljska Ržana

11:00 OŠ „8. septembar“ III-1 (grupa A)

12:00 OŠ „8. septembar“III-1 (grupa B)

14:00 OŠ „Sveti Sava“ I-1

15:00 OŠ „Sveti Sava“ I-2

16:00 OŠ „Sveti Sava“ I-3

17:00 OŠ „Sveti Sava“ I-4

Sreda, 24. maj 2023.

14:00 OŠ „Dušan Radović“ III-1

15:00 OŠ „Dušan Radović“ III-2

16:00 OŠ „Vuk Karadžić“ III-1 i III-3 

17:00 OŠ „Vuk Karadžić“ III-2, III-4 i III-5

Četvrtak, 25. maj 2023.

13:00 OŠ „Vuk Karadžić“ I-1 i  I-2

15:00 OŠ „Sveti Sava“ IV-2 i  IV -3

16:00 OŠ „Sveti Sava“ IV-1  (grupa A)

17:00 OŠ „Sveti Sava“ IV-1  (grupa B)

Petak, 26. maj 2023

14:00 OŠ „8. septembar“ IV-1

15:00 OŠ „8. septembar“ IV-2 i  IV-3

16:00 OŠ „8. septembar“ IV-4

17:00 OŠ „8. septembar“ IV-5

Ponedeljak, 29. maj  2023.

9:OŠ „Sveti Sava“ II-1

10:00  OŠ „Sveti Sava“ II-2

11:00  OŠ „Sveti Sava“ II-3

12:00 OŠ „Vuk Karadžić“ I-3

14:00 OŠ „Vuk Karadžić“ IV-1 

15:00 OŠ „Vuk Karadžić“ IV-2 i IV-3

16:00  OŠ „Vuk Karadžić“ IV-4

17:00  OŠ „Vuk Karadžić“ IV-5

18:00 OŠ „Dušan Radović“ IV razred

Utorak, 30. maj 2023.

11:00 OŠ „Vuk Karadžić“  i  OŠ „Dušan Radović“ VII  razred 

14:00 OŠ „Dušan Radović“ II-2

15:00  OŠ „Dušan Radović“ II-1 i  II-3

14:00  OŠ „Sveti Sava“ i OŠ „8. septembar“  VII  razred (čitaonica Biblioteke na Pozajmnom odeljenju za odrasle)

Sreda, 31. maj 2023

14:00 OŠ „Vuk Karadžić“ II-1 

15:00 OŠ „Vuk Karadžić“ II-2 i II-5

16:00 OŠ „Vuk Karadžić“ II-3

17:00 OŠ „Vuk Karadžić“ II-4

Četvrtak, 1. jun  2023.

10:00 OŠ „Vuk Karadžić“ V-2

11:00 OŠ „Vuk Karadžić“ V-1, V-3 i OŠ „Dušan Radović“ V razred

13:00 OŠ „8. septembar“ V-1, V-4  i V-5

14:00 OŠ „8. septembar“ V-2

15:00 OŠ „Sveti Sava“ V razred

Petak, 2. jun 2023.

8:00 OŠ „ 8. septembar“  II-2 i  II-4

9:00 OŠ „ 8. septembar“  II-3 i Poljska Ržana

10:00 OŠ „ 8. septembar“  II-1

11:00  OŠ ,,Dušan Radović”  I razred i Crnoklište

12:00 VI  razred

14:00 OŠ „Sveti Sava“ III-2 i III-3

15:00 OŠ „Sveti Sava“ III-4

16:00 OŠ „Sveti Sava“ III-1 (grupa A)

17:00 OŠ „Sveti Sava“  III-1 (grupa B)

Share

U sredu, 1. juna, u 10 sati, počinje Čitalačka značka, manifestacija koju je Narodna biblioteka Pirot, nakon dve decenije pauze, ponovo pokrenula 2010. godine u sklopu Lokalnog akcionog plana za decu. Kao i ranijih godina koncept takmičenja zasnovan je na dobrovoljnom učešću dece, a ove godine se za takmičenje prijavilo preko 600 osnovaca. Čitalačka značka se završava u petak, 10. juna. Biblioteka će, po okončanju takmičenja, za učesnike manifestacije, po ustaljenom običaju, organizovati druženje sa poznatim dečjim stvaraocima.

S obzirom da je preseljenje Dečje biblioteke na Zatvoreni bazen još uvek u toku, u očekivanju da se pronađe odgovarajući i dovoljan prostor za smeštaj i preostalih odeljenja i službi Narodne biblioteke Pirot usled predviđene rekonstrukcije zgrade Doma Vojske, Čitalačka značka 2022 organizovaće se na Pozajmnom odeljenju za odrasle korisnike, u Čitaonici Narodne biblioteke Pirot. 

Hvala na razumevanju!

Raspored takmičenja možete pogledati ovde.

Fotografije sa takmičenja možete pogledati ovde

Share

Sreda, 1. jun 2022.

10:00 OŠ „Sveti Sava“ I-1

11:00 OŠ „Sveti Sava“ I-2

12:00 OŠ „Sveti Sava“  I-3

Četvrtak, 2. jun 2022.

10:00 OŠ „8. septembar“ I-1

11:00 OŠ „8. septembar“ I-2 i I-3

12:00 OŠ „8. septembar“ I-4 i Poljska Ržana

Petak, 3. jun 2022.

12:00  OŠ „Dušan Radović“ II-1

14:30 OŠ „Sveti Sava“ II-1

15:30 OŠ „Sveti Sava“ II-2 i II-3

16:30 OŠ „Sveti Sava“ II-4

Ponedeljak, 6. jun 2022.

9:00  OŠ „Vuk Karadžić“ III-1, III-2 i III-3

10:00 OŠ „Vuk Karadžić“ III-4

11:00 OŠ „Vuk Karadžić“ III-5 i Gnjilan

12:00 „Sveti Sava“ IV razred

15:00 OŠ „Vuk Karadžić“ II-1 i II-2

16:00 OŠ „Vuk Karadžić“ II-3

17:00 OŠ „Vuk Karadžić“ II-4 i II-5

Utorak, 7. jun 2022.

09:00 OŠ „ 8. septembar“  II-1 

10:00  OŠ „ 8. septembar“  II-2 i II-3

11:00  OŠ „ 8. septembar“  II-4  i Poljska Ržana

15:00 OŠ „ 8. septembar“  III-1

16:00 OŠ „ 8. septembar“  III-2 i III-4

17:00 OŠ „ 8. septembar“  III-3

18:00 OŠ „ 8. septembar“  III-5 i Poljska Ržana

Sreda, 8. jun. 2022.

9:00 „8. septembar“ IV-1, IV-2, IV-3 i Poljska Ržana

10:00 „8. septembar“ IV-4 i IV-5

12:00  OŠ „Dušan Radović“ I-2 

12:45  OŠ „Dušan Radović“ I-1 i I-3

14:00 OŠ „Dušan Radović“ IV razred

Četvrtak, 9. jun 2022.

9:00  OŠ „Vuk Karadžić“ I-3 i  I-5

10:00  OŠ „Vuk Karadžić“ I-1

11:00 OŠ „Vuk Karadžić“ I-4 i Gnjilan

14:00 OŠ „Vuk Karadžić“ IV-1 i IV-2

15:00 OŠ „Vuk Karadžić“ IV-3 i IV-4

16:00 OŠ „Sveti Sava“ III-2, III-3 i III-4

17:00 OŠ „Sveti Sava“ III-1

Petak, 10. jun 2022.

V razred

9:00 OŠ „Sveti Sava“

10:00 OŠ „Vuk Karadžić“ i „Dušan Radović”

11:00 OŠ „8. septembar“

VI razred

12:00 OŠ „Sveti Sava“

13:00 OŠ „Vuk Karadžić“ i „8. septembar“

15:15 VII razred

Takmičenje će se ove godine održati u čitaonici Biblioteke na Pozajmnom odeljenju za odrasle.

Fotografije sa takmičenja možete pogledati ovde.

Share