Branka Radičevića 10
  
  
Izveštaj o radu Narodne biblioteke Pirot
Program rada Narodne biblioteke Pirot



Anketa:

Da li posećujete književne večeri u organizaciji Biblioteke?

Pregledajte rezultate

Loading ... Loading ...
Arhiva:
Preporuka za čitanje:

2023

VAŽNO: Ovogodišnja manifestacija “Čitalačka značka” biće održana u probnoj sali Narodnog pozorišta Pirot (prvi sprat Doma kulture) osim ako u rasporedu nije drugačije navedeno!

Ponedeljak, 22. maj 2023.

14:00 OŠ „8. septembar“ I-1

15:00 OŠ „8. septembar“ I-2

16:00 OŠ „8. septembar“ I-3 i I-4

17:00 OŠ „8. septembar“ I-5

Utorak, 23. maj 2023.

9:00  OŠ „8. septembar“ III-2

10:00 OŠ „8. septembar“ III-3, III-4 i III razred Poljska Ržana

11:00 OŠ „8. septembar“ III-1 (grupa A)

12:00 OŠ „8. septembar“III-1 (grupa B)

14:00 OŠ „Sveti Sava“ I-1

15:00 OŠ „Sveti Sava“ I-2

16:00 OŠ „Sveti Sava“ I-3

17:00 OŠ „Sveti Sava“ I-4

Sreda, 24. maj 2023.

14:00 OŠ „Dušan Radović“ III-1

15:00 OŠ „Dušan Radović“ III-2

16:00 OŠ „Vuk Karadžić“ III-1 i III-3 

17:00 OŠ „Vuk Karadžić“ III-2, III-4 i III-5

Četvrtak, 25. maj 2023.

13:00 OŠ „Vuk Karadžić“ I-1 i  I-2

15:00 OŠ „Sveti Sava“ IV-2 i  IV -3

16:00 OŠ „Sveti Sava“ IV-1  (grupa A)

17:00 OŠ „Sveti Sava“ IV-1  (grupa B)

Petak, 26. maj 2023

14:00 OŠ „8. septembar“ IV-1

15:00 OŠ „8. septembar“ IV-2 i  IV-3

16:00 OŠ „8. septembar“ IV-4

17:00 OŠ „8. septembar“ IV-5

Ponedeljak, 29. maj  2023.

9:OŠ „Sveti Sava“ II-1

10:00  OŠ „Sveti Sava“ II-2

11:00  OŠ „Sveti Sava“ II-3

12:00 OŠ „Vuk Karadžić“ I-3

14:00 OŠ „Vuk Karadžić“ IV-1 

15:00 OŠ „Vuk Karadžić“ IV-2 i IV-3

16:00  OŠ „Vuk Karadžić“ IV-4

17:00  OŠ „Vuk Karadžić“ IV-5

18:00 OŠ „Dušan Radović“ IV razred

Utorak, 30. maj 2023.

11:00 OŠ „Vuk Karadžić“  i  OŠ „Dušan Radović“ VII  razred 

14:00 OŠ „Dušan Radović“ II-2

15:00  OŠ „Dušan Radović“ II-1 i  II-3

14:00  OŠ „Sveti Sava“ i OŠ „8. septembar“  VII  razred (čitaonica Biblioteke na Pozajmnom odeljenju za odrasle)

Sreda, 31. maj 2023

14:00 OŠ „Vuk Karadžić“ II-1 

15:00 OŠ „Vuk Karadžić“ II-2 i II-5

16:00 OŠ „Vuk Karadžić“ II-3

17:00 OŠ „Vuk Karadžić“ II-4

Četvrtak, 1. jun  2023.

10:00 OŠ „Vuk Karadžić“ V-2

11:00 OŠ „Vuk Karadžić“ V-1, V-3 i OŠ „Dušan Radović“ V razred

13:00 OŠ „8. septembar“ V-1, V-4  i V-5

14:00 OŠ „8. septembar“ V-2

15:00 OŠ „Sveti Sava“ V razred

Petak, 2. jun 2023.

8:00 OŠ „ 8. septembar“  II-2 i  II-4

9:00 OŠ „ 8. septembar“  II-3 i Poljska Ržana

10:00 OŠ „ 8. septembar“  II-1

11:00  OŠ ,,Dušan Radović”  I razred i Crnoklište

12:00 VI  razred

14:00 OŠ „Sveti Sava“ III-2 i III-3

15:00 OŠ „Sveti Sava“ III-4

16:00 OŠ „Sveti Sava“ III-1 (grupa A)

17:00 OŠ „Sveti Sava“  III-1 (grupa B)

Share